Betadonis

Lütfen Bekleyiniz...
Şimdi Kayıt Ol
Torino FC - AS Roma
0:2 2.Yarı - 66'
Real Madrid - Real Betis
0:0 2.Yarı - 49'
Rayo Vallecano - Levante
1:3 2.Yarı - 50'
A.J. Auxerre - FC Sochaux
0:0 2.Yarı - 85'
1. FC Kaiserslautern - 1.FC Dynamo Dresden
0:0 2.Yarı - 82'
Cork City FC - Wexford FC
1:1 2.Yarı - 68'
Real Zaragoza - Lugo
0:0 2.Yarı - 53'
Galway United - Athlone Town FC
1:0 2.Yarı - 69'
Derry City - Dundalk FC
0:1 2.Yarı - 63'
St Patrick`s Athletic - Shelbourne FC
1:2 2.Yarı - 65'
Cosenza - Vicenza
2:0 2.Yarı - 80'
Bohemian FC Dublin - Sligo Rovers FC
1:0 2.Yarı - 63'
AC Reggiana 1919 - Feralpisalo
1:2 2.Yarı - 79'
Inverness Caledonian Thistle - St. Johnstone
0:2 2.Yarı - 67'
Drogheda United - Finn Harps FC
0:1 2.Yarı - 65'
Treaty United - Cobh Ramblers
2:2 2.Yarı - 67'
SG 2000 Mulheim-Karlich - SV 07 Elversberg II
2:4 2.Yarı - 90+1'
KFG Gardabaer - KH Hildarendi
1:1 Devre
Haukar Hafnafjordur (W) - Fylkir Reykjavik (W)
2:1 Devre
Afturelding Mosfellsbaer - UMF Selfoss
0:0 Devre
Thor Akureyri - UMF Grindavik
0:1 1.Yarı - 40'
Fjolnir (W) - Augnablik (W)
1:2 2.Yarı - 83'
Augnablik Kopavogur - Vidir Gardur
1:1 Devre
Kordrengir - KV Vesturbaer
1:0 Devre
Orlando Pirates FC - RSB Berkane
0:0 2.Yarı - 54'
Throttur Reykjavik - IR Reykjavik
1:0 Devre
Ellidi - Vaengir Jupiters
0:1 Devre
Reynir Sandgerdi - Aegir
0:1 Devre
Usher Celtic - Home Farm FC
1:0 2.Yarı - 88'
Benin U20 - Nigeria U20
0:1 1.Yarı - 41'
Fernando de la Mora - Sportivo San Lorenzo
0:2 2.Yarı - 54'
CA Atlas - General Lamadrid
0:3 2.Yarı - 84'
AD San Carlos U20 - Deportivo Saprissa U20
0:1 2.Yarı - 47'
Steve Biko FC - Falcons FC
0:0 2.Yarı - 67'
Cercle Olympique de Bamako - Afrique Football Elite
0:0 2.Yarı - 52'
Lutkemeyer Obregon Anne Christine - Katarina Kozarov
: 9.Oyun (2.Set)
Brantmeier R./Kalieva E. - Balu S./Kononova M.
: 3.Oyun (2.Set)
Dinamo Banco di Sardegna Sassari - Basket Brescia Leonessa
67:42 3.Çeyrek - K.S: 4'
BV TU Chemnitz 99ers - Bayern Munchen
63:60 4.Çeyrek - K.S: 9'
Amics Castello - Gipuzkoa Basket San Sebastian
63:61 3.Çeyrek - K.S: 1'
CB Prat Joventut - Penas Huesca
62:39 3.Çeyrek - K.S: 2'
Almansa - Leyma Basquet Coruna
44:40 3.Çeyrek - K.S: 7'
CB Lucentum Alicante - Basquet Girona
39:53 3.Çeyrek - K.S: 4'
Iraurgi SB - Alimentos de Palencia
58:56 3.Çeyrek - K.S: 4'
Illiabum Clube - Vitória Guimarães Sport Clube
23:18 1.Çeyrek - K.S: 2'
Virtus Salerno - Kienergia Rieti
54:44 4.Çeyrek - K.S: 5'
Action Now Monopoli - Virtus Tsb Cassino
61:53 4.Çeyrek - K.S: 4'
Andrea Costa Imola - Moncada Agrigento
66:63 4.Çeyrek - K.S: 2'
Bergamo 2014 - Legnano Basket
58:55 4.Çeyrek - K.S: 1'
Movistar Estudiantes - Oviedo CB
34:40 3.Çeyrek - K.S: 8'
Sutor Montegranaro - Tigers Cesena
43:58 3.Çeyrek - K.S: 6'
Goldengas Pallacanestro Senigallia - Lions BK Bisceglie
53:48 3.Çeyrek - K.S: 5'
Caceres - Granada
68:59 3.Çeyrek - K.S: 2'
Pinheiros U20 - Sao Jose Basketball U20
64:64 3.Çeyrek - K.S: 2'
Portugal (W) - Hungary (W)
22:42 Devre
Basket Landes (W) - Bourges Basket (W)
50:54 4.Çeyrek - K.S: 10'
Luciana Mosconi Ancona - Virtus Kleb Ragusa
72:69 4.Çeyrek - K.S: 9'
Libertas Livorno 1947 - UEB Gesteco Cividale
55:67 4.Çeyrek - K.S: 6'
Kortrijk Spurs HSE - LDP Donza
78:65 4.Çeyrek - K.S: 4'
Sangiorgese - Oleggio Magic
73:70 4.Çeyrek - K.S: 3'
Falconstar Monfalcone - Etrusca San Miniato
67:56 4.Çeyrek - K.S: 3'
Faenza - Virtus Ruvo di Puglia
81:74 4.Çeyrek - K.S: 3'
Virtus Civitanova Marche - The Supporter Jesi
34:51 3.Çeyrek - K.S: 9'
Langhe Roero - Ferraroni Juvi Cremona 1952
41:36 3.Çeyrek - K.S: 8'
Bahia San Agustin - Ciudad De Valladolid
41:59 3.Çeyrek - K.S: 6'
Cecina - USE Empoli
34:48 3.Çeyrek - K.S: 6'
Winterass Omnia Pavia - Mestre
50:43 3.Çeyrek - K.S: 6'
Cus Jonico Basket Taranto - Rinascita Basket Rimini
47:56 3.Çeyrek - K.S: 4'
BC Jesolo - Basket Crema
43:40 3.Çeyrek - K.S: 4'
Aurora Desio - NP Vigevano 1955
33:39 3.Çeyrek - K.S: 4'
Viola Reggio Calabria - Real Sebastiani Rieti
51:60 3.Ara
Fram Reykjavik (W) - Valur Reykjavik (W)
12:11 2.Yarı - 30'
Akaba BeraBera (W) - BM Morvedre (W)
18:7 2.Yarı - 30'
San Jose Obrero (W) - Beti Onak (W)
19:22 2.Yarı - 54'
MC Alger - CRB Baraki
11:15 2.Yarı - 30'
Academia S. Pedro Sul - Alavarium AC
4:6 1.Yarı - 8'
Butler Bulldogs - Seton Hall Pirates
4:12 Bottom 7
Chicago Cubs - Arizona Diamondbacks
3:8 6.Atış
Clemson - Boston College Eagles
2:1 Break 4
Maryland Eastern Shore - Norfolk State
0:0 Top 1
Portugal U21 (W) - Montenegro U21 (W)
2:2 5.Set
Mozdulj SE (W) - BDG (W)
2:2 5.Set
Eagle Volley Napoli - Volley Casoria
1:2 4.Set
Casati Gioielleria Mandelli (W) - Dolcos Volley Busnago (W)
1:1 3.Set
Antonin Belonoznik - Martin Bittner
2:0 3.Set
David Mutl - Ladislav Krsek
1:0 2.Set
Michal Krzyzanowski - David Palkovsky
1:1 3.Set
Tomas Bartik - Radek Krcal
0:2 3.Set
Blazej Warpas - Mateusz Repke
0:2 3.Set
Daniel Branny - Dominik Muller
1:0 2.Set
Vitaliy Solovey - Alexey Rodin
: Tüm Karşılaşma
Rodion Pirveli - Plushch Pavlo
: Tüm Karşılaşma
FC Barcelona - Levante UD DM
2:1 2.Yarı - K.S: 9'
Sala 10 Zaragoza - OPDE Ribera de Navarra
: 2.Yarı
Ulster - Natal Sharks
24:7 2.Yarı - 75'
Oyonnax - Colomiers
16:15 2.Yarı - 62'
Boroughmuir Bears - Southern Knights
24:13 2.Yarı - 61'
Wasps - Sale Sharks
7:13 2.Yarı - 52'
Ospreys - Vodacom Blue Bulls
10:19 2.Yarı - 43'
France (Sevens) - Kenya (Sevens)
12:7 1.Yarı - 5'
Andrew Cain - Luis Loreno
: Tüm Karşılaşma
Gladiators - beastcoast
1:0 Harita 2
Oxygen - BDS Esport
: Tüm Karşılaşma
SpeCial - Cham
: Tüm Karşılaşma
Natus Vincere - Heroic
1:1 Ordinary Time (Map 3)
Rapw eSports - Kenshi Gaming
1:0 Harita 2
GH0STBUSTERS - Storm Wolves
0:0 Harita 1
 
 
*** Canlı bahislerde gösterilen zaman ve skor bilgi amaçlıdır. Skor ve zaman gibi bilgilendirme amaçlı bilgilerin güncelliği ve doğruluğu hakkında firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.